Başarı ve Motivasyon Semineri

Malatya Gençlik Derneği, Sağlıklı Yaşam Koçu Fırat ÇAKIR’ı hemşerileriyle buluşturdu.

Malatya Gençlik Derneği ve Fırat ÇAKIR Akademi işbirliği ile düzenlenen "Başarının İlk Adımı ve Motivasyon Semineri”  Malatya Gençlik Derneği Konferans Salonunda gerçekleştirildi.


Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Malatyalı Fethi olarak bilinen Malatyalı sanatçı Fethi KÜTÜKÇÜ, dernek üyeleri ve birçok davetlinin katıldığı seminer programında hemşerilerine hitap eden ÇAKIR “İlk defa bu kadar çok Malatyalı ile bir araya geliyorum ve bundan çok keyif aldım. Burada bulunan herkese zahmet edip katılım sağladıklarından dolayı teşekkür ederim. Beni hemşerilerimle buluşturan İrfan KÖPÜRÜR’e ve bu organizasyonda emeği geçen Yönetim Kuruluna ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kişilerin karşılaşabileceği zorluklar karşısında asla yılmaması gerektiğini; inanan insanların, hayatın bütün güçlükleri ile mücadele ederek başarıya ulaşabileceklerini kendi hayatından kesitlerle anlatan ÇAKIR’ın sunumunun ardından misafirlere hitap eden Malatya Gençlik Derneği Başkanı İrfan KÖPÜRÜR “Sayın Fırat ÇAKIR’a sunumlarından dolayı teşekkür ederim. Gerçekten de etkili ve bizler açısından verimli bir seminer oldu. Malatyalı gençleri, rol model hemşerilerimiz ile buluşturma hedefimiz açısından da önemliydi. Malatya Gençlik Derneği olarak önümüzdeki dönemlerde seminer etkinliklerimize devam edeceğiz.” dedi.

 

Etkinlik, Malatya Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İrfan KÖPÜRÜR’ün, Sayın Fırat ÇAKIR’ a hat üzerine Battalgazi Torunu Fırat ÇAKIR yazılı tabloyu takdimi, Fırat ÇAKIR’ın yazmış olduğu kitapları imzalaması ve akabinde fotoğraf çekimiyle son buldu.