ESENLER KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

Battalgazi Derneği Yönetim Kurulu Kararları çerçevesinde alınmış olan "Sivil Toplum Kuruluşları ve İdari-Mülki Amirler İstişare Toplantısı" kapsamında Esenler Kaymakamı Hulusi ŞAHİN Bey'i makamında ziyaret ettik. Ülkemizde Ortaöğretim kurumlarında okuyan öğrencilerde dijital oyun bağımlılık düzeyleri, internet bağımlılık düzeyleri ile bağlanma stilleri arasındaki ilişkinin incelenmesi üzerinde sohbetlerde bulunduk. İlçemizdeki okur yazarlık düzeyleri, gençlerin karşılaştığı diğer sosyolojik ve çevresel sorunlara değindik. Denetimli Serbestlik Müdürlükleri çalışmalarına konu olan ve önleme amaçlı yapılacak projelerin başında gelen, engelli, otistik, disleksi ve diğer öğrenim zorluğu çeken öğrencilerin yaşadıkları sorunlar ile RAM'ın çalışmalarının İlçe MEM ve İlçe HEM'in yanı sıra mesleki iş okullarına yönelik yapılması plananlan prototip projelerden bahsettik ve fikir alışverişlerinde bulunduk. Sayın Kaymakamımız Hulisi ŞAHİN; "Eğitim toplumun her ferdinin en tabii hakkıdır. Mahrum bırakılmamalı ve eksikliklerinin anında çözüme kavuşturulması gerekir" diyerek, "Eğitim, ferdin yaşama sanatını idrak edebilmesi için, rehber niteliğindedir" görüşündeyiz, bu doğrultuda yapılacak her projeye destek veririz, ve gurur duyarız" dedi. Kaymaklığımız Proje İş Ortaklığı ile Battalgazi Derneğimizin birlikte protokol yaptığı "Bağımlılıkta Erken Tanı ve Tedbir" konu başlıklı projemiz hakkında gelişmelerden bilgi vererek iş süreçleri hakkında brifing verdik. Kendilerine teşekkürlerimizi sunarak toplantımızı gerçekleştirdik.

Battalgazi Derneği Yönetim Kurulu Kararları çerçevesinde alınmış olan "Sivil Toplum Kuruluşları ve İdari-Mülki Amirler İstişare Toplantısı" kapsamında Esenler Kaymakamı Hulusi ŞAHİN Bey'i makamında ziyaret ettik.  
Ülkemizde Ortaöğretim kurumlarında okuyan öğrencilerde dijital oyun bağımlılık düzeyleri, internet bağımlılık düzeyleri ile bağlanma stilleri arasındaki ilişkinin incelenmesi üzerinde sohbetlerde bulunduk. İlçemizdeki okur yazarlık düzeyleri, gençlerin karşılaştığı diğer sosyolojik ve çevresel sorunlara değindik. 
Denetimli Serbestlik Müdürlükleri çalışmalarına konu olan ve önleme amaçlı yapılacak projelerin başında gelen, engelli, otistik, disleksi ve diğer öğrenim zorluğu çeken öğrencilerin yaşadıkları sorunlar ile RAM'ın çalışmalarının İlçe MEM ve İlçe HEM'in yanı sıra mesleki iş okullarına yönelik yapılması plananlan prototip projelerden bahsettik ve fikir alışverişlerinde bulunduk. 
Sayın Kaymakamımız Hulisi ŞAHİN; "Eğitim toplumun her ferdinin en tabii hakkıdır. Mahrum bırakılmamalı ve eksikliklerinin anında çözüme kavuşturulması gerekir" diyerek, "Eğitim, ferdin yaşama sanatını idrak edebilmesi için, rehber niteliğindedir" görüşündeyiz, bu doğrultuda yapılacak her projeye destek veririz, ve gurur duyarız" dedi. 
Kaymaklığımız Proje İş Ortaklığı ile Battalgazi Derneğimizin birlikte protokol yaptığı "Bağımlılıkta Erken Tanı ve Tedbir" konu başlıklı projemiz hakkında gelişmelerden bilgi vererek iş süreçleri hakkında brifing verdik. Kendilerine teşekkürlerimizi sunarak toplantımızı gerçekleştirdik.