İHKİB Başkanı Hemşehrimiz Sn.Hikmet TANRIVERDİ'yi ziyaret ettik.

İHKİB Başkanı Hemşehrimiz Sn.Hikmet TANRIVERDİ'yi ziyaret ettik.

Malatya Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İrfan KÖPÜRÜR ve Başkan Yardımcıları Nizamettin GÖKAY, Serkan GÜLEÇ, Zahit BAKAL ve Hakan ULUÇ tan oluşan heyet İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği ( İHKİB ) Başkanı Hikmet TANRIVERDİ'yi makamında ziyaret etti.
 
Gerçekleştirilen ziyarette Başkan KÖPÜRÜR, Malatya Gençlik Derneğinin kuruluş sürecinden bugüne kadar ki zaman diliminde Malatya Gençlik Derneğinin yapmış olduğu eğitim, kültür, sanat ve sportif faaliyetler ile gelecekte yapılması planlanan konular ile ilgili bilgi verdi. Malatya için Malatya Gençliği için yola çıktıklarını, gençlerin sosyal gelişimi açısından Malatyalı değerleri tanımaları ve bu değerleri kendilerine rol model olarak benimsemeleri gerektiğinin önemini vurgulayarak İHKİB Başkanı Hikmet TANRIVERDİ' ye de sizleri de dinlemek ve tecrübelerinizden faydalanmak isteriz, dedi.
 
Hikmet TANRIVERDİ , Malatya Gençlik Derneğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 04 Nisan Dünya Malatyalılar Günü ile ilgili Malatya Gençlik Derneğinin yapmış olduğu sosyal medya çalışmasını başarılı bulduğunu ve bu çalışmayı da sosyal medya üzerinde desteklediğini, gençlik adına yapılacak olan çalışmalara daima katkı sağlayacağını belirtti.
 
Ziyaret sonrası Başkan KÖPÜRÜR "Battalgazi Torunu Hikmet TANRIVERDİ" hat yazılı porselen plaketi İHKİB Başkanı Hikmet TANRIVERDİ' ye takdim etti.