Malatya Gençlik Derneği’nden Bekir Öz’e Ziyaret

Battal Gazi’nin Torunları Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz’ün misafiri oldu.

Kurumsal ziyaretler kapsamında birçok kurum ve kuruluşun yanı sıra Malatyalı şahsiyetleri de ziyaret eden ve Malatya Gençlik Derneği’ni anlatan Battal Gazi’nin Torunları Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz’ün misafiri oldu.

Malatya Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İrfan KÖPÜRÜR, Başkan Yardımcıları Hakan MEMUR ve Nizamettin GÖKAY, 28 Nisan 2016 Perşembe günü Bekir ÖZ'e yapmış oldukları ziyarette Malatya Gençlik Derneği’nin hedeflerinden ve projelerinden bahsetti. Ayrıca “Malatya gençliği için neler yapılabilir?” sorusunun konuşulduğu ziyarette İrfan Köpürür, “Bilişim sektöründe önemli bir konumda olan sizin gibi rol modelleri gençlerimizle buluşturmak istiyoruz. Bilişim alanında kariyer hedefleyen gençlerimiz, özellikle sizin gibi birçok zorlukla mücadele etmiş ve sonunda hedefine ulaşmış kişilerle bir araya gelerek tecrübelerinizden istifade etmeli” dedi.

“Hiçbir Zaman Pes Etmedim”

Doküman çözümlerinde dünya lideri Xerox’un en büyük iş ortaklarından biri olan, Epson, Dell, Fujitsu, Microsoft gibi lider üreticilerle farklı platformlarda iş ortaklıkları geliştiren Lidya Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, Malatya Gençlik Derneği ile tanışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Konuşmasında kendi hayat hikâyesinden de bahseden Bekir ÖZ "Hayata atıldığım dönemde birçok zorlukla karşılaştım. Hiçbir zaman pes etmek gibi bir düşüncem olmadı. Malatyalı olarak mücadeleyi severiz ve bir Malatyalıya pes etmek değil mücadele etmek yakışır” sözlerini ifade etti.

Yapılan ziyaret sonunda Malatya Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İrfan KÖPÜRÜR günün anısı olarak Bekir ÖZ’e “Battal Gazi Torunu Bekir ÖZ” hat yazılı bir çini hediye etti.