Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürü Derviş ÖZBAY'ı ziyaret ettik.

Malatya Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İrfan KÖPÜRÜR İl Kültür ve Turizm Müdürü Derviş ÖZBAY'ı makamında ziyaret etti.

Malatya Gençlik Derneği ile alakalı bilgi paylaşımında bulunan KÖPÜRÜR "Malatya'nın eğitim, kültür ve turizmine yönelik proje çalışmalarımız devam ediyor. Bunları tamamladıktan sonra ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşacağız. Umuyorum ki bir çok ortak projeye imza atacak ve Malatya için ciddi kazanımlar elde edeceğiz" dedi.

Malatya Gençlik Derneği tanıtım kataloğunu takdim eden KÖPÜRÜR "Genel Merkezi Esenler'de bulunan ve 450 metrekareye tekabül eden yerleşkemizde Malatya Kitaplığı için önemli bir yer ayırdık. Kaynak açısından taleplerimiz var. Bu kaynaklara aynı zamanda Online Malatya Kitaplığı projemiz ile web sitemizde de yer vereceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Derviş ÖZBAY ise "Gençler güzel bir oluşuma imza atmışsınız sizi kutluyorum. Ayrımcılık yapmayın, herkesi kucaklayın, bu birlikteliğe zarar vereceklere de asla müsamaha göstermeyin. Biz Malatya için çok ciddi eserler hazırladık ve hazırlamaya devam ediyoruz. Bunları sizinle paylaşıp, gurbetteki hemşehrilerimizin bu kaynaklara erişim sağlamasından büyük mutluluk duyarız" dedi.