MİAD 59. Aylık Toplantısına Katılım Sağladık

Bakan Bülent Tüfenkçi'nin katılımı ile gerçekleşen MİAD 59. Aylık Toplantısı'na katılım sağladık.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKÇİ'nin konuşmacı olarak katılım sağladığı toplantıya İstanbul Valisi Vasip ŞAHİN, çok sayıda Malatyalı bürokrat, işadamı ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri de iştirak etti.
 
Malatya Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İrfan KÖPÜRÜR ve Başkan Yardımcısı Nizamettin GÖKAY'ın da katıldığı toplantı MİAD Başkanı Yunus AKTAŞ'ın açılış konuşması ile başladı. AKTAŞ'ın ardından İstanbul Valisi Vasip ŞAHİN salondakilere hitap etti.
 
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKÇİ konuşmasının ardından twitter üzerinden kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.
 
#miadsoruyor hastagı üzerinden birçok soru yönetildi.
 
Malatya Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İrfan KÖPÜRÜR şahsi twitter hesabı üzerinden " Sn Bakanım Malatyalı gençlerin öncelikli ve temel sorunu işsizlik. Bu konuda ne gibi çalışmalar planlıyorsunuz? #miadsoruyor @bulenttufenkci " sorusunu yöneltti.
 
Malatya Gençlik Derneği Resmi Twitter Hesabı üzerinden ise " Sn Bakanım Bakanlığınız döneminde Malatyalı Gençler için ne gibi çalışmalar yapmayı düşünüyorsunuz? Gençlere neler önerirsiniz? #miadsoruyor " sorusu yöneltildi.
 
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKÇİ'nin soruları yanıtlaması ile program son buldu.
 
Program sonrası Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÖPÜRÜR Bakan TÜFENKÇİ'ye Malatya Gençlik Derneğinin kuruluşu hakkında bilgi verdikten sonra tanıtım kataloğumuzu takdim etti.
 
İstanbul Valisi Vasip ŞAHİN, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet TANRIVERDİ, Genç MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Murat GÖNÜLTAŞ, Şahin ÖZER ve birçok işadamı ile görüşen Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÖPÜRÜR Derneğimiz hakkında bilgi verme imkanı buldu.