Sertaç Güleç'ten Malatya Gençliğine Destek Sözü

Toki Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sertaç Güleç, Malatya Gençlik Derneği'ni takip ettiğini elinden geldiğince destekleyeceğini belirtti.

TOKİ Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sertaç Güleç; Malatya Gençlik Derneği'nin kuruluş sürecini biliyor ve gelişmeleri gerek web sitesi, gerek sosyal medya hesapları gerekse bizzat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan KÖPÜRÜR ile görüşmek süreti ile takip ettiğini belirterek "Bu oluşumu önemsiyorum, mevcut ekibin iyi işler başaracağına inanıyorum ve gerektiğinde taşın altına elimi koymaktan çekinmeyeceğimi bilmenizi istiyorum" dedi.
 
Malatya Gençlik Derneği Başkanı İrfan Köpürür, Başkan Vekili Ahmet Timurtaş, Genel Sekreter Serkan Güleç, Başkan Yardımcısı Nizamettin Gökay, Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Samur ve Danışma Kurulu Üyesi Bilal Tekin; TOKİ Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sertaç Güleç'i makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulundular.
 
Dernek Başkanımız İrfan Köpürür "Malatya'nın genç bürokratlarından olan Sertaç Güleç, başarılı kariyeriyle gençlere örnek teşkil etmektedir" diyerek; genç bürokratların Malatya Gençliği için önemini belirtmiş ve bu anlamda Sertaç Güleç'e teşekkür etmiştir.
 
Sertaç Güleç ise "Malatya Gençlik Derneği'ni ilk gününden beri takip ediyorum ve fazlası ile önemsiyorum. Malatya Gençliği için önemli çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum. Malatya ve Malatya Gençliği adına; Malatya Gençlik Derneği'nin icra edeceği faaliyetlerde üzerime düşen ne ise yapmaya hazırım" dedi.