Seviye Belirleme Sınavı Yapıldı

BATTALGAZİ Malatya Gençlik Derneği tarafından açılacak olan İngilizce Kursu’na web sitesi üzerinden müracaat ederek ön kayıt yaptıran kursiyerlere seviye belirleme sınavı yapıldı.

Eğitim ve öğretime büyük önem veren Battalgazi Torunları, 2017 yılı faaliyetlerine İngilizce Kursu Seviye Belirleme Sınavı ile start vermiş oldu. Kurumsal web sitesi (www.battalgazi.org.tr) üzerinden online başvuruda bulunarak ön kayıt yaptıran adaylar dernek merkezine davet edilerek, seviye belirleme sınavına tabi tutuldu.
 
Esenler Halk Eğitim Müdürlüğü ile yürütülen kurs projesine İstanbul’un birçok ilçesinden katılım sağlandı. BATTALGAZİ Malatya Gençlik Derneği Genel Başkanı İrfan KÖPÜRÜR “1 lisan 1 insan diyerek başlatmış olduğumuz İngilizce Kursu’na başvurunun yoğun olması bizi ziyadesi ile memnun etmiştir. Birazdan yapılacak olan Seviye Belirleme Sınavı neticesinde 1. ve 2. düzey kursiyer sınıflarını oluşturma imkânını bulacağız. Sinem AYDEMİR oldukça donanımlı bir eğitimcidir. Kurs programına; herhangi bir aksaklığa mahal vermeden katılım sağlar, konuları dikkatle takip eder ve verilecek ödevleri harfiyen yerine getirirseniz 120 saatlik kurs programı sonrası hem İngilizce’de belirli bir seviyeye ulaşmış hem de sertifika alma hakkını elde etmiş olacaksınız. İnşallah, ileride daha farklı düzeylerde kurslar açmayı ve hazırlayacağımız projeler ile kursiyerlerimizin bir kısmını yerinde eğitim için yurt dışına göndermeyi planlıyoruz” dedi. 
 
Eğitimci Sinem AYDEMİR “Arkadaşlar güzel bir kurs süreci geçireceğimizden kimsenin endişesi olmasın. Gerek kaynak kitaplarımız, gerek yazılı ve sözlü uygulamalarımız ile; siz ister ve katılım hususunda hassasiyet gösterirseniz mutlaka belli bir seviyeye ulaşacaksınız” dedi.