Sinop'lu İş adamı Ali ÖZDEN'e Teşekkür Ziyaretinde Bulunduk

Ali ÖZDEN'i makamında ziyaret ederek Malatya Gençlik Derneği'ne yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ettik.

Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÖPÜRÜR, Başkan Vekilimiz Ahmet TİMURTAŞ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan TAŞTAN, Sinop'lu İş adamı Ali ÖZDEN'i makamında ziyaret ederek Malatya Gençlik Derneği'ne yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ettiler.
 
Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÖPÜRÜR "Derneğimizin ilk hali ile mevcut durumunu mukayese etmek mümkün değildir. Derneğimiz hakkında bilgi sahibi olmayıp, ilk defa ziyaret edenler bugüne kadar sarf edilen emeği tahayyül edemezler. Esenler Dörtyol Meydanı'nda 500 metrekare metruk denecek yapıda bir mekânı tutmak; plan, proje ve tadilatını yapıp gençliğin kullanımına sunmak hiçte kolay değildir. Malatyalı gençlerde fazlası ile bulunan girişimcilik ve cesarete ekip ruhunu ekleyince ortaya muazzam bir yapı çıktı. Biz gençler olarak taşın altına elimizi değil gövdemizi koyduk. İnandık, güvendik ve azmettik. Büyüklerimizin dua ve desteği ile Derneğimizi belli bir konuma getirdik. Ali ÖZDEN çok sevip saydığım bir büyüğümdür. Bizi arayıp 'Benim nasıl bir katkım olabilir' diye sorup en kısa zamanda talebimizi yerine getirmesi bizi oldukça mutlu ve motive etmiştir" dedi.
 
Ali ÖZDEN "hergün dernek ya da farklı bir kuruluş adı altında birçok kişi gelip çeşitli taleplerde bulunuyor. Hepsinin talebine karşılık vermek mümkün olmadığı gibi hangisinin doğru işler yapacağını kestirebilmekte imkansızdır. Başkanınız İrfan KÖPÜRÜR' ü ve Başkan Yardımcısı Serkan TAŞTAN'ı çok uzun zamandır tanıyorum. Dernek kurduklarını duyar duymaz tereddüt etmeden arayıp ne yapabileceğimizi sordum. Onlara karşı sonsuz güvenim var. İnanıyorum ki en az kendileri kadar iyi insanlarla bu yola çıktılar. Malatya derneği olarak kurulmuşsa da bu ekibin topluma faydalı işler yapacağına tüm kalbimle inanıyorum" dedi.
 
Başkan Vekilimiz Ahmet TİMURTAŞ "bugüne kadar bir çok iş adamı ya da bürokratımız destekte bulundu ve bulunmaya devam ediyor. Sizden gelen katkı ayrı bir önem ve mânâ taşıyor. Bizler de yapacağımız proje ve düzenleyeceğimiz etkinliklerde toplumsal faydayı ön planda tutacağız" dedi.
 
Derneğin mevcut durumu ve yakın zamanda planlanan faaliyetler ile alakalı bilgilendirmenin ardından Malatya Gençliği adına Sinoplu iş adamı Ali ÖZDEN'e teşekkür edilerek, plaket takdim edildi.